Behram-begova medresa u Tuzli

Delegacija Islamske zajednice iz Austrije u posjeti Medresi

Delegacija Islamske zajednice Austrija koju predvodi predsjednik Umit Vural u utorak 19.2.2019. godine posjetila je Behram-begovu medresu. Delegaciju je primio direktor naše škole Ahmed Hatunić. Predsjednik Vural istakao je zadovoljstvo što novo rukovodstvo Islamske zajednice Austrija ima priliku upoznati se sa radom i djelovanjem naše škole.

Ova godina je i jubilarna za Islamsku zajednicu Bošnjaka u Austriji. U oktobru se navršava dvadeset pet godina od njenog osnivanja. U proteklim godinama ova zajednica je ostvarila dobre rezultate i ostvarila veliki broj postavljenih ciljeva. U budućnosti će ciljevi biti vezani za medijski nastup, umrežavanje i međusobno povezivanje džemata ove zajednice, realizaciju projekata vezanih za omladinu i uključivanje žena u rad Islamske zajednice.

Podnozje

galerija bottom

 

dmdm2rssb

POČETNA  |  HISTORIJAT  |  MEDRESA DANAS  |  VIJESTI  |  OGLASNA TABLA  |  MULTIMEDIJA  |  KONTAKT     Copyright 2017 © Behram-begova medresa u Tuzli