Behram-begova medresa u Tuzli

Vojni imami i svećenici u posjeti našoj školi

Našu školu je u utorak 24.9.2019. godine posjetilo pedeset vojnih imama i kapelana iz 13 zemalja svijeta. Oni su svoju posjetu Muftijstvu tuzlanskom iskoristili i za posjetu i obilazak kompleksa Behram-begove medrese.

Direktor Medrese Ahmed Hatunić zahvalio se gostima na posjeti i upoznao ih je sa radom naše škole. O historijatu Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini i njenom ustrojstvu govorio je muftija tuzlanski Vahid-ef. Fazlović.

Za njih je pripremljen i poseban program dobrodošlice, koji su izveli članovi recitatorske sekcije i hora.

vojnomuf 191

Podnozje

galerija bottom

 

dmdm2rssb

POČETNA  |  HISTORIJAT  |  MEDRESA DANAS  |  VIJESTI  |  OGLASNA TABLA  |  MULTIMEDIJA  |  KONTAKT     Copyright 2017 © Behram-begova medresa u Tuzli