Novi hafizi učenici Medrese

U proteklom periodu naša škola je postala bogatija za dvije hafize i pet hafiza.

Sada već bivša učenica naše škole Almina Sinanović završila je hifz u maju, pred muhafizom Nedžadom Vehabovićem, dok je učenica četvrtog razreda Halima Baturić ovaj veliki uspjeh postigla pred muhafizom Edinom Dedićem.

Muhamed Ahmetović, učenik četvrtog razreda, hifz je završio pred muhafizom Abdulahom Kapom, a Muhamed Čirak, treći razred, pred muhafizom Ahmedom Huskanovićem. Maid Razić, učenik drugog razreda, hifz je završio pred hafizom Nedžadom Vehabovićem, dok je Harun Omerović, drugi razred, hifz završio pred muhafizom Abdullahom Kapom. Hammad Mujanović, učenik četvrtog razreda, hifz je završio pred hafizom Nedžadom Vehabovićem. On je ujedno i 78. hafiz naše škole.

Zbog trenutne epidemiološke situacije održavanje hafiskih dova je odgođeno i bit će održane čim se za to steknu povoljni uvjeti.