Izašao novi broj Misaka

Prvi broj Misaka u ovoj školskoj godini izašao je u četvrtak 19.novembra. Iz mnoštva članaka izdvajamo intervju sa prvom kurra hafizom u našoj domovini Zubejdom Gobeljić. Tu su i razgovori sa našim učenicima stipendistima YES programa Aminom Merić i Velidom Mujezinovićem, koji su prošlu školsku godinu proveli u Sjedinjenim Američkim Državama. Pažnju čitalaca će sigurno zadržati i istraživački rad naših novinara Nastava u vrijeme pandemije, reportaža iz Albanije i iz Srebrenice, kao i predstavljanje naših talentovanih učenika u rubrici Naši talenti. Tu su i redovne rubrike poezija i proza.