Prodaja umjetničkih radova učenika Behram-begove medrese

Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine je u našoj školi obilježen nizom aktivnosti.

Tako je povodom ovog važnog datuma upriličena izložba kaligrafsko-likovnih radova učenika Behram-begove medrese, polaznika ove sekcije.

Izložba je prodajnog karaktera.

Radovi koji su izloženi pripremljeni su pod umjetničkim vođstvom tuzlanskog likovnog umjetnika Fikreta Jahića Vršanina.

Svi radovi koji su izloženi mogu se pogledati i kupiti na službenoj Facebook stranici Behram-begove medrese. Kontakt osoba za online prodaju je prof. Nasiha Smajlović (kontakt telefon: 061/664-928), koja je uz prof. Asmira Imamovića i voditelj ove sekcije.

Sva prikupljena sredstva bit će upotrijebljena za nabavku materijala i druge potrebe u radu ove sekcije.