Behram-begova medresa u Tuzli

Bosanska Amerikanka podučava engleskom jeziku

Ove školske godine u Medresi će biti Aida Smajić iz Sjedinjenih Američkih Država. Ona će kod nas boraviti od septembra 2021. do jula 2022. godine i u tom periodu će podučavati naše učenike i profesore Medrese engleskom jeziku i američkoj historiji i kulturi.

Ona će raditi s učenicima na redovnoj nastavi engleskog jezika, te sa polaznicima Access programa.

Aida Smajić dolazi iz Atlante, država Georgia u Sjedinjenim Američkim Državama. Studirala je international business u oblasti javnog zdravstva. U našoj školi će raditi kao Fulbright English Teaching Assistant, a ove godine Behram-begova medresa je njen domaćin.

Ovaj program je podržan od Vlade Sjedinjenih Američkih Država.

Podnozje

galerija bottom

 

dmdm2rssb

POČETNA  |  HISTORIJAT  |  MEDRESA DANAS  |  VIJESTI  |  OGLASNA TABLA  |  MULTIMEDIJA  |  KONTAKT     Copyright 2017 © Behram-begova medresa u Tuzli