Program dobrodošlice za učenice prvog razreda

U utorak 26.10.2021. godine u punoj fiskulturnoj sali Behram-begove medrese održan je program dobrodošlice, koje su pripremile učenice drugog razreda. Program se svake godine održi kao znak dobrodošlice učenicama prvog razreda naše škole. Uz učenje ilahija i kasida, recitacija, pripremljen je i kraći dramski program, a izvele su ga učenice trećeg razreda.

Također su pripremljeni i prigodni pokloni za učenice prvog razreda oba odjeljenja.

Program je obilovao veselim sadržajima, pa su se učenice lijepo osjećale. I svakako su ponijele sa sobom uspomene na ovo zanimljivo druženje koje će dugo pamtiti.