Edukacija učenika prvog razreda o zaraznim bolestima

U utorak 9.11.2021. u amfiteatru Behram-begove medrese održano je predavanje učenicima prvog razreda o zaraznim bolestima. Predavanje na ovu temu održala je dr.Jasna Šadić, šef odjeljenja za epidemiologiju Doma zdravlja u Tuzli. Ista edukacija za učenice prvog razreda održana je u srijedu, 10.11.2021. godine. O zaraznim bolestima učenicama je govorila dr.Amerlina Mehičić, načelnica službe za higijensko-epidemiološku zdravstvenu zaštitu u Domu zdravlja uTuzli.

Ova saradnja između Behram-begove medrese i Doma zdravlja u Tuzli traje nekoliko godina.