Dvije aktivnosti volontera povodom Dana državnosti

Volonteri naše škole u ponedjeljak 22.11.2021.godine posjetili su Centar koraci nade u Tuzli.

Volonteri Behram-begove medrese su povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine izveli svečani program, koji se sastojao od izvođenja patriotskih pjesama i recitacija, te su se družili sa štićenicima ovog Centra. Ovo je nastavak višegodišnje uspješne saradnja između naše škole i Centra.

Također, danas su uručena i novčana sredstva koja su prikupili volonteri u proteklom periodu organizujući razne humanitarne bazare. Novčanu donciju dr. Mevludinu Hasanoviću, uručio je direktor Medrese Ahmed Hatunić, a prikupljen novac će se koristiti za projekat uspostave Odjela dječije i adolescentne psihijatrije na Klinici za psihijatriju Univerzitetsko kliničkog centra u Tuzli.