Izveden program dobrodošlice za učenice prvog razreda

U ponedjeljak 12.9.2022. godine održan je program dobrodošlice Prijateljice za čitav život za učenice prvog razreda.  Program je bio raznovrstan i sastojao se od izvođenja ilahija, sevdalinki, dramskog prikaza, recitacija, a održana je i modna revija. Također su za učenice prvog razreda pripremljeni i pokloni kao znak dobrodošlice u Behram-begovu medresu. Ovo je postala tradicija u našoj školi da se svake godine pripremi  program kao znak dobrodošlice i podrške novim učenicama koje se po prvi put odvajaju od svojih roditelja i dolaze u okrilje Medrese. Pažljivo izabranim hadisima i izrekama o prijateljstvu željela se istaći važnost iskrenog prijateljstva koje se prepozna u posebnim momentima u životu. Program su pripremile i izvele učenice drugog razreda.