Naši košarkaši drugi na Gradskom prvenstvu

Na finalnom turniru Gradskog prvenstva u košarci, održanom u četvrtak 22.3.2018.godine u maloj dvorani sportsko-kulturnog-privrednog centra Mejdan, sastale su se po dvije prvoplasirane ekipe iz dvije kvalifikacijske grupe u konkurenciji omladinaca.

U završnoj fazi takmičenja plasirale su se sljedeće škole: Mješovita srednja elektrotehnička škola Tuzla, Srednja medicinska škola, Gimnazija Meša Selimović i Behram-begova medresa. Naša škola zauzela je drugo mjesto, izgubivši od Medicinske škole u finalnu rezultatom 40:36.

Takmičenje po grupama održano je u periodu od 20.11.2017. godine do 4.12.2018. godine u sportskim dvoranam tuzlanskih srednjih škola. Od 16 srednjih škola iz Tuzle učestvovalo je 15 ekipa.

Naši momci su ovim rezultatom izborili plasman na kantonalno takmičenje.