Medresini odbojkaši u finalu Gradske lige

U ponedjeljak 11.09.2021. godine održano je gradsko prvenstvo srednjih škola u odbojci za omladince u grupnoj fazi. Utakmice su održane u Behram-begovoj medresi.

U grupi B naša škola zauzela je prvo mjesto, a drugo mjesto Ekonomsko-trgovinska škola, a treće je bila Saobraćajna škola. U prvoj utakmici Ekonomsko-trgovinska škola savladala je ekipu Saobraćajne škole rezultatom 2:1. Behram-begova medresa je ostvarila pobjedu protiv ekipe Gimnazije Meše Selimović rezultatom 2:0.

U finalnoj utakmici grupe B ekipa naše škole savladala je ekipu Ekonomsko-trgovinske škole rezultatom 2:0.

U finale takmičenja su se plasirale Behram-begova medresa i Ekonomsko-trgovinska škola. Takmičenje će se održati u srijedu 13.10.2021. godine u Sportsko -kulturno -privrednom centru Mejdan u Tuzli.